תהליך ההזמנה

תהליך ההזמנה

החלטות טרם אישור סופי של ההזמנה :

ישנן העדפות אישיות שיש לקחת בחשבון כמו רמתה, איכותה וגודלה של יאכטת הגולט הנדרשת, אולם הפרטים החיוניים הראשונים הינם :

מספר האנשים המפליגים והרכבם ובהתאם מספר הקבינות הרצויות (חדרי האירוח והשינה) והתאמתן להרכב המפליגים, (כגון: קבינות לזוג, לשני אורחים במיטות נפרדות, קבינות לשלושה אורחים), או מספר קבינות המאסטר.

נקודת המוצא לעליה לגולט ונקודת הירידה מהגולט – הנקודה יכולה להיות מאותו הנמל, או בנמלים שונים, ולכן מומלץ להתחשב בהעדפות הקבוצה ותוכניות הנסיעה של המפליגים.

התאריכים המועדפים לנסיעתך.

נסו את תהליך שלושת השלבים לבחירת הגולט שלך !

1. אנחנו מגיעים ל... (לדוגמא: טורקיה / יוון וכו')

2. רוצים לצאת לשייט מ...(לדוגמא: בודרום / מרמריס וכו')

3. צריכים גולט עבור...(לדוגמא: 4 אורחים, 6 אורחים וכו')

עם ההחלטות הראשונות הללו, שנעשות על ידי קבוצתכם, בשלב הפנייה ל- Guletbookers, אנו נציע לכם מגוון רחב של גולטים זמינות לבחירה ונוביל אתכם בהמשכו של תהליך ההזמנה.

באפשרותכם לקבל אופציית שמירה של 24 שעות על בחירת יאכטת גולט – עד להסכמה סופית של הקבוצה.

ברגע שהכול מוכן להמשך, הסכם הצ'רטר (שכירת יאכטת הגולט) נשלח אליכם לחתימה ולהחזרה עם פיקדון באמצעות העברה בנקאית (עד 50% מתשלום השכר המלא עבור הצ'רטר). לאחר קבלת הפיקדון, הסכם הצ'רטר נכנס לתוקפו.

האישור הסופי הנו באמצעות דואר אלקטרוני. לאחר מכן יתבצעו הסדרי מזון ומשקאות, העברות וכל הבקשות הנוספות הרלוונטיות לקבוצה.

אנחנו נפגוש אתכם ביאכטת הגולט שבו יוצג לכם צוות הספינה, וכמובן – הגולט שלכם לחופשה !

צריך עזרה ?

אם תרצה לפנות אלינו בבקשה לשכירת גולט, אנא מלא את טופס הפרטים. תוכל לצור עמנו קשר גם בטלפון, דרך הרשת החברתית או באמצעות הסקייפ.

המטרה שלנו

אנו עושים את המרב בכדי לאפשר ללקוחותינו את חופשת הגולט הטובה ביותר. תשומת לב לפרטים ולטיפול אישי ומסור, הם שיהפכו את חופשת השייט שלכם לבלתי נשכחת !!